Atsisveikinkite su plonais nagais: Kaip sustiprinti natūralius nagus su poligelio pagalba?

Atsisveikinkite su plonais nagais: Kaip sustiprinti natūralius nagus su poligelio pagalba?

Problema, su kuria susiduria daugelis iš mūsų – ploni nagai. Jei esate viena iš tų, kuri bando užsiauginti ilgus, sveikus nagus, bet visada susiduria su lūžinėjimu, skilinėjimu ir nagų trapumu, tuomet pasidalinsime keletu patarimų, kaip sustiprinti plonus natūralius nagus, naudojant poligelį.

Nagų priežiūros pagrindai

Prieš pradedant kalbėti apie poligelį, svarbu prisiminti pagrindines nagų priežiūros taisykles. Norint, kad nagai būtų stiprūs ir sveiki, reikia juos reguliariai drėkinti, tvarkyti ir apsaugoti. Naudojant nagus ir rankų odą drėkinančius rankų kremus, nagų stipriklius ir maitinančius nagų odelių aliejus, suteiksite savo nagams papildomų medžiagų, kurių trūksta natūraliai, ir nagai po truputį darysis stipresni ir sveikesni. Be to, svarbu išlaikyti subalansuotą mitybą, kurioje yra pakankamai baltymų, vitaminų ir mineralų, kad nagai būtų ir išliktų sveiki. Plačiau apie tai kaip pagerinti natūralių nagų būklę jei jie skilinėja ar lūžinėja, skaitykite čia.

Tačiau ką daryti, jei pagrindinės priežiūros nepakanka? Kartais net ir geriausios bei teisingiausios nagų priežiūra nepakanka, ypač kai susiduriame su genetiškai plonais ar silpnais nagais. Štai čia ir pasirodo poligelis.

Kas yra poligelis?

Nagų poligelis yra revoliucinis produktas, kuris suteikia nagams papildomos stiprybės ir apsaugos. Jis yra hibridas tarp nagų gelio ir akrilo, todėl pasižymi abiejų šių medžiagų geriausiomis savybėmis. Poligelis yra lengvas, lankstus, tvirtas ir ilgaamžis, o svarbiausia – jis suteikia puikią apsaugą natūraliems nagams.

Kaip naudoti poligelį?

Poligelio naudojimas yra paprastas procesas, kurį galite atlikti namuose, tačiau jis reikalauja kruopštaus dėmesio ir šiek tiek praktikos.

  1. Pradėkite nuo nagų paruošimo: nusiplaukite rankas, patrumpinkite ir suformuokite nagus, pašalinkite priaugusias nagų odeles. Tai yra vieni iš pagrindinių nagų priežiūros veiksmų norint atlikti lakavimą ar tiesiog turėti tvarkingus nagus. Išsamiau apie nagų priežiūrą ir priemones šiam etapui atlikti, skaitykite čia.
  2. Tada užtepkite nagų bazę (pagrindą). Jis – tai nago ir poligelio jungties taškas. Po to, leiskite jam gerai išdžiūti.
  3. Toliau užtepkite sluoksnį poligelio ant nagų. Naudokite specialų teptuką ir alkoholio pagrindu pagamintą skiediklį, kad lengviau formuotumėte poligelį ant nago. Kaip suteikti ploniems nagams taisyklingą formą su poligeliu, rasite čia.
  4. Kai esate patenkinti poligelio forma, sutvirtinkite jį naudojant UV/LED nagų lempos šviesą. 
  5. Galiausiai, užtepkite baigiamąjį viršutinį sluoksnį (nagų topą) ir dar kartą sutvirtinkite jį šviesoje.

Atlikus visus žingsnius tinkamai, nagams suteiksite tvirtumo ir ne tik atrodys sveikesni ir stipresni, bet ir natūraliai galės augti nelūžinėdami. 

Privalumai ir trūkumai

Vienas iš pagrindinių poligelio privalumų yra tas, kad jis yra labai lankstus ir patogus naudoti. Be to, poligelis padeda stiprinti jūsų nagus, nes jis veikia kaip apsauginis sluoksnis, kuris neleidžia nagams lūžti ar nusilupti.

Tačiau reikia prisiminti, kad poligelio naudojimas nėra išsigelbėjimas nuo visų nagų problemų. Jūs vis dar turite rūpintis savo nagais ir maitinti juos iš vidaus, kad jie būtų sveiki ir stiprūs.

Poligelis yra puikus produktas, kuris gali padėti jums užsiauginti ilgus, sveikus nagus. Tačiau nepamirškime, kad stiprūs nagai prasideda sveika mityba ir tinkama priežiūra.

Sėkmės jūsų nagų stiprinimo kelionėje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.