Išlaisvinkite savo kūrybiškumą: Žingsnis po žingsnio, kaip sukurti 3 paprastus, tačiau stulbinančius nagų dailės dizainus

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą: Žingsnis po žingsnio, kaip sukurti 3 paprastus, tačiau stulbinančius nagų dailės dizainus


Nagų dailės magija slypi jos įvairovėje. Nuo sudėtingų raštų iki paprastų teptuko potėpių – kiekvienas kūrinys pasakoja unikalią istoriją. Jei esate naujokė nagų dailės pasaulyje, nesijaudinkite! Šiame straipsnyje supažindinsime jus su trimis paprastais, bet įspūdingais nagų dailės dizainais, kuriuos galite lengvai susikurti namuose.

I. Taškinė tobulybė

Reikalingos medžiagos: pagrindas (Nagų bazė), dviejų kontrastingų spalvų gelinis nagų lakas, viršutinis lako sluoksnis (Nagų topas) ir taškelių dėjimo įrankis arba dantų krapštukas.

 1. Pradėkite nuo švarių, nušlifuotų nagų ir užtepkite pagrindo sluoksnį, kad apsaugotumėte natūralius nagus ir užtikrintumėte lygų nago paviršių. 
 2. Kai pagrindo sluoksnis išdžius, užtepkite du sluoksnius pasirinkto pagrindo spalvos gelinio lako ir leiskite jiems visiškai išdžiūti. Džiovinkite nagų lempoje po kiekvieno gelinio lako sluoksnio užtepimo.
 3. Panardinkite taškų dėjimo įrankį arba dantų krapštuką į antrąją spalvą ir švelniai paspauskite jį ant nagų, kad susidarytų taškeliai. Galite sukurti vientisą raštą arba atsitiktinį, kad atrodytumėte žaismingiau.
 4. Kai taškeliai išdžius UV/LED lempoje, užtvirtinkite dizainą viršutiniu gelinio lako sluoksniu, kad apsaugotumėte savo darbą ir suteiktumėte blizgesio. Paskutinio sluoksnio taip pat nepamirškite išdžiovinti nagų lempoje.

II. Ryškūs dryžiai

Reikalingos medžiagos: pagrindas (Bazė), dvi ar daugiau gelinių lakų spalvos, taip pat šiam dizainui galite naudoti spider gelį, viršutinis lakas (Topas) ir dryžuotos juostelės arba plonas dailės teptukas.

 1. Pradėkite nuo švarių, nušlifuotų nagų ir užtepkite pagrindo sluoksnį, kad apsaugotumėte natūralius nagus ir užtikrintumėte lygų nago paviršių. 
 2. Pradėkite nuo pirmojo gelinio lako sluoksnio, po to tepkite dar vieną gelinio lako sluoksnį. Po kiekvieno sluoksnio išdžiovinkite nagų lempoje..
 3. Jei naudojate dryžuotąją juostelę, uždėkite ją ant nagų norimu raštu. Ant juostelės užtepkite antrąją spalvą ir švelniai ją nulupkite, kol lakas dar drėgnas. Tuomet išdžiovinkite nagų lempoje.
 4. Jei naudojate ploną teptuką, pamirkykite jį antroje lako spalvoje arba spider gelyje ir atsargiai nupieškite juosteles ant nago. Tuomet išdžiovinkite gautą rezultatą nagų lempoje.
 5. Kai jūsų piešinys išdžius, užtepkite viršutinį lako sluoksnį ir paskutinį kartą nagus išdžiovinkite po uv/led lempa, kad jį užtvirtintumėte ir jis ilgiau išsilaikytų.

III. Marmurinė magija

Reikalingos medžiagos: pagrindas (Bazė), dvi ar daugiau gelinio nagų lako spalvos, viršutinis lakas (Topas), nedidelis dubenėlis pripildytas vandens, ir dantų krapštukas.

 1. Užtepkite pagrindo sluoksnį ir leiskite jam išdžiūti UV/LED lempoje. 
 2. Į dubenėlį su vandeniu lašinkite po lašelį kiekvienos lako spalvos. Lakas turėtų pasiskirstyti ir sudaryti sluoksnį ant vandens paviršiaus. 
 3. Dantų krapštuku lengvai braukite per lako sluoksnius, kad sukurtumėte marmurinį efektą. 
 4. Panardinkite nagą į marmuro sluoksnį vandenyje, ištraukite ir leiskite jam apdžiūti. Lako perteklių nuo odos nuvalykite šepetėliu, pamirkytu nagų lako valiklyje. Tuomet gautą rezultatą išdžiovinkite nagų lempoje.
 5. Kai išdžius, užtepkite viršutinį lako sluoksnį  ir išdžiovinkite nagų lempoje, kad užtvirtintumėte savo kūrinį.

Prieš atliekant bet kokį gelinį lakavimą, jei prieš tai turėjote taip pat geliniu laku nulakuotus nagus, labai svarbu tinkamai pašalinti seną laką, kaip tai padaryti tinkamai nepažeidžiant nago, rasite čia


Atminkite, kad nagų dailė – tai kūrybiškumo išraiška. Nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis spalvomis ir raštais, o svarbiausia – linksminkitės! Nesvarbu, ar norite pasipuošti ypatinga proga, ar pridėti šiek tiek blizgesio kasdienybėje, šie paprasti nagų dailės modeliai tikrai padarys įspūdį. Sėkmingo tapymo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.