10 specialisto patarimų: kaip prižiūrėti gelinius nagus ir kuo ilgiau išlaikyti jų grožį

Geliniai nagai yra labai populiarūs grožio rinkoje. Tai produktas, kuris leidžia moterims turėti ilgai išliekančius, tvirtus ir gražius nagus. Tačiau daugelis moterų, pirmuosius kartus išbandančios gelinius nagus, neretai susiduria su iššūkiais, tokiais, kaip kuo ilgesnis jų grožio išlaikymas bei pažeidimų ar jų skilinėjimo išvengimas. Kaip teisingai prižiūrėti gelinius nagus, kad jie išliktų tvirti ir gražūs? Štai jums 10 patarimų, kuriais vadovaudamosis pasieksite aukščiau minėtų tikslų:

 

Pasirinkite patikimą nagų dizaino saloną ir patyrusią meistrę.

Pirmas patarimas yra rinktis patikimą nagų dizaino saloną ir patyrusią nagų meistrę, kuri naudoja profesionalius manikiūro ir pedikiūro įrankius bei gelinio lakavimo priemones ir gali puikiausiai pasirūpinti jūsų nagais. Nors dažniausiai dauguma meistrių yra baigusios nagų dizaino ir priežiūros kursus, svarbu, kad specialiste pasitikėtumėte ir nesuabejodamos patikėtumėte savo rankų grožį ir sveikatą jai.

 

Reguliariai atlikite nagų priežiūros procedūras.

Kad išlaikytumėte savo gelinius nagus tvirtus ir geros išvaizdos, rekomenduojame reguliariai atlikti nagų priežiūros procedūras. Tai apima nagų priauginimo ar pakartotinio padengimo procedūras, taip pat ir nagų poliravimą, kad išlaikytumėte jų blizgesį. Gelinių nagų atnaujinimo procedūras rekomenduojama atlikti bent kas 3 savaites, nes praėjus ilgesniam laiko tarpui, nagas gerokai paauga ir gali pradėti kibti bei lūžinėti, dėl to didėja rizika jį nusilaužti ar pažeisti nago plokštelę, jeigu jis skaudžiai įskils.
Tačiau visgi kaip ilgai turėtų išsilaikyti lakavimas ant jūsų nagų ir nuo ko tai priklauso (?), skaitykite čia.

 

Naudokite tik kokybišką nagų laką.

Svarbu naudoti tik kokybiškus nagų lakus, kurių sudėtis nesukelia jokio kenksmingo poveikio. Patariame rinktis specialius gelinius nagų lakus, skirtus būtent geliniams nagams lakuoti, taip spalva išsilaikys ilgiau ir nago paviršių padengs lygiau. 

 

Naudojamas nagų stipriklis.

Norint padidinti natūralių nagų, esančių po gelio sluoksniu tvirtumą ir išlaikyti jų grožį ilgiau, patartina naudoti nagų stipriklius. Jie padeda išsaugoti sveiką nago pagrindą bei užkerta kelią nagų lūžinėjimui, pažeidimams ir įtrūkimams. Plačiau apie tai kaip dar galite užkirsti kelia nagų skilinėjimams ir lūžinėjimams, skaitykite čia.

 

Maitinkitės subalansuota mityba.

Mityba taip pat turi didelę įtaką jūsų nagų sveikatai ir grožiui. Labai svarbu į savo mitybą įtraukti pakankamai vitaminų ir mineralų, pvz., kalcio, vitaminų A ir C, cinko ir geležies. Jie padeda palaikyti nagų struktūrą ir stiprumą. Be to, rekomenduojama gerti pakankamai vandens, kad išlaikytumėte bendrą organizmo hidrataciją.

 

Naudokite apsaugines priemones.

Jei turite gelinius nagus, rekomenduojama naudoti apsaugines priemones, pvz., pirštines, kuomet atliekate namų ruošos darbus, ypač jei naudojamos cheminės valymo priemonės. Neapsaugant, cheminiai preparatai ir valikliai gali pažeisti ar sugadinti nagus. 

 

Reguliariai drėkinkite nagus.

Norint išlaikyti gelinių nagų grožį ir sveikatą, rekomenduojama reguliariai drėkinti nagus. Nagų hidratacija yra svarbi nagų sveikatai ir grožiui, todėl patariama naudoti specialius drėkinamuosius rankų ir nagų kremus arba nagų odelių aliejus, kad išlaikytumėte pakankamą nagų drėgmę ir apsaugotumėte juos nuo išsausėjimo.

 

Nenaudokite nagų kaip įrankių.

Tai yra klaida, kurią daro daugelis žmonių. Nagų naudojimasis kaip įrankiais gali pažeisti jų struktūrą ir stipriai juos sugadinti. Todėl griežtai nekrapštykite su nagais lipdukų, neatidarinėti skardinių ar nemėginkite atsukti varžtelio, jeigu siekiate išlaikyti savo nagus sveikus ir gražius kuo ilgiau! Šiems darbams atlikti yra tam skirti įrankiai ir priemonės.

 

Atminkite, kad geliniai nagai nėra tikri nagai.

Geliniai nagai yra laikini, todėl svarbu suprasti, kad juos reikia tinkamai prižiūrėti, ypač juos pažeidus. Reguliariai atlikite nagų priežiūros procedūras ir laiku pašalinkite ar užgydykite pažeidimus, kad išvengtumėte didesnių sveikatos bėdų ar infekcijų. 

 

Klausykite specialistų patarimų.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus patarimas yra paisyti specialistų patarimų. Nagų specialistai gali pasidalinti savo žiniomis ir patirties patarimais, kaip išlaikyti gelinius nagus ilgiau gražius. Jie taip pat gali rekomenduoti tinkamus produktus ir priemones, kurios padės jums išlaikyti nagų grožį.

 

Itin svarbu atkreipti dėmesį į išvardintus veiksnius, kurie gali pažeisti jūsų gelinius nagus, todėl labai svarbu laikytis patarimų aukščiau, įskaitant tinkamą valymą, maitinimą, hidrataciją ir apsaugą. Patariame atkreipti dėmesį į savo nagų būklę ir laiku reaguoti į bet kokius pokyčius ar net ir nedidelių problemų atsiradimą.

Svarbu suprasti, kad geliniai nagai nėra visiškai absoliučiai saugūs. Nepaisant to, kad jie suteikia tvirtumo ir stiprumo įspūdį, jie gali būti pažeidžiami taip pat kaip ir natūralūs nagai. Todėl atidžiai stebėkite savo gelinius nagus ir laiku kreipkitės į specialistus, jei pastebite pokyčius ar kitokius pažeidimus.

Nagai yra svarbi mūsų kūno dalis, kuri ne tik padeda mums atlikti kasdienius uždavinius, bet ir yra svarbūs mūsų išvaizdai ir stiliui. Todėl rekomenduojame skirti pakankamai laiko ir priežiūros pastangų, bei paisyt specialistų patarimų. Tik taip galėsite džiaugtis gražiais, ilgai išliekančiais ir sveikai atrodančiais nagais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.