Kokios spalvos pedikiūras madingas šią vasarą?

Vasarą ypač mėgstame dėvėti atvirus batelius, kurie atidengia ir kojų pirštus. Todėl turime pasirūpinti nepriekaištingu pedikiūru. Tvarkingas pedikiūras leidžia labiau savimi pasitikėti ir jaustis komfortiškai. Kaip prižiūrėti nagus patiems, galite paskaityti čia. O be to, po pedikiūro pėdos yra lengvesnės, mažėja tikimybė, kad batai trins, ar bus kitų nemalonių pojūčių. Ypač rekomenduojame atlikti pedikiūrą toms, kurios dievina basutes ir šlepetes. Nešiojant šiuos batus didžioji pėdų dalis yra atvira, kas leidžia ir aplinkiniams pamatyti kulnus bei pirštus.

Aptarkime, kokios pedikiūro spalvos yra madingos šį sezoną ir ar verta kojų nagų laką derinti prie rankų. Svarbu paminėti, kad pedikiūro metu atliktas gelinis lakavimas dažniausiai laikosi ilgiau ir tvirčiau nei ant rankų.

Madingiausios vasaros spalvos nagams

Jei 2023 metų šiltąjį sezoną Tavo tikslas būti madinga, privalai išbandyti šias spalvas: kobalto mėlyna, ji tinka ne tik šaltuoju metu, bet puikiai atspindi mėlyną dangų, jūros gaivą, rugiagėlių grožį. Balta spalva visada buvo pedikiūro topuose vasaros metu, niekas nesikeičia ir šią vasarą. Balta idealiai atrodo įdegus kūnui. Tačiau jeigu renkatės baltą kojų nagų spalvą, pedikiūras turi būti atliktas nepriekaištingai. Ledinė žydra (melsva), tobula spalva vasarai. Ji tarsi atgaiva akims, be to, tai pastelinė spalva, kuri yra švelni, padedanti sukurti romantišką įvaizdį. Citrusinės spalvos – apelsinų oranžinė, citrinų geltona, jos šildo ir kviečia į audringus vasaros vakarėlius, kuriose geriami skaniausi kokteiliai. Elektrinė žalia, kuri bus viena mėgstamiausių drąsių, kurios mėgsta vibruojančias spalvas. Koralinė raudona, nors ji tarsi klasikų klasika, bet atrodo nepriekaištingai vasaros metu. Nude spalva irgi negali būti išbraukiama iš vasaros Top pedikiūro spalvų. Ji kaip ir balta išryškina įdegį, tinka prie įvairios avalynės ir aprangos.

Diskusijos, ar reikia derinti pedikiūro ir manikiūro spalvas kyla kiekvieną sezoną. Šį sakoma, kad tikrai nebūtina. Vasara yra tas laikas, kada galime būti ryškios, spalvingos, mažiau save ribojančios. Todėl pasirinktos spalvos gali būti visiškai priešingos.

Kokie bateliai išryškina pedikiūro grožį?

Kokie bateliai tinka norint išryškinti tobulą pedikiūrą ir gražiausias vasaros spalvas? Žinoma, pirmiausia, basutės. Ypač su platforma, nes būtent platforma suteikia ūgio, o tai prailgina kojas. Rinkitės tokias basutes, kurios būtų smulkių dirželių, tai ypač madinga šį sezoną. Šlepetės niekuo nenusileidžia basutėms. Šį sezoną ypač populiarios masyvios guminės šlepetės. Tiek juodos, nude spalvos, tiek ypač ryškios. Jos labai patogios ir leidžia patogiai judėti.

Norite pedikiūrą atlikti namuose? www.nagudraugas.lt puslapyje ir rasite visko, ko reikia profesionaliam pedikiūrui ar manikiūrui – nuo įrankių iki ryškiausių gelinių lakų spalvų.

O gražiausi vasaros batai, basutės ir šlepetės gyvena www.dubatai.lt puslapyje. Mėgaukimės vasara!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.