Suderintas stilius ir gelinis nagų lakavimas

Gelinis lakavimas gali tapti išskirtine Tavo stiliaus detale! Kasdien renkantis, kaip atrodysi – drabužiai, šukuosena, gelinis nagų lakavimas, norisi tam tikro suderinamumo. Tad štai keli patarimai, kaip savo nagų manikiūrą priderinti prie drabužių bei aksesuarų:

-Atsižvelkite į sezoną – vasarą galima rinktis spalvingesnius ryškius ir pastelinius šviesesnius lakus, o žiemą – tamsesnius ir šiltesnius atspalvius, prieš šventes ypatingai tiks blizgūs geliniai nagų lakai.

-Atsižvelkite į asmeninį stilių – jei jūsų darbas ar veikla yra formali ar konservatyvi, galite rinktis neutralesnius ir klasikinius atspalvius. Jeigu jūsų darbas neįpareigoja laikytis standartų, griežtų taisyklių, galite pasirinkti spalvingesnius ir įdomesnius gelinius lakus.

-Atsižvelkite į drabužių spalvas – jei mėgstate ryškius ir spalvotus drabužius, spalvos yra artimos viena kitai, galite rinktis gelinius lakus, kurie atitinka šias spalvas ir suderins juos tarpusavyje. Pavyzdžiui, jei turite raudonus marškinius, galite rinktis raudoną gelinį laką.

-Nepamirškite, kad mažiau yra daugiau – nors spalvingi nagų lakai gali būti patrauklūs, nereikėtų jų padauginti, visus nagus lakuoti skirtingo dizaino ar raštų nagų lakais, kad rankos neatrodytų juokingai. Tinkamiausia yra rinktis vieną ar dvi spalvas ir suderinti jas su planuojamais dėvėti drabužiais.

Svarbiausia yra jaustis patogiai ir pasitikėti savimi. Jei jūsų gelinio lako spalva atitinka jūsų asmeninį stilių ir drabužius, tuomet jūs atrodysite puikiai ir svarbiausia – patiksite sau.

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.