Geliniai lakai su keratinu? O taip!

gelinis lakavimas, blizgys geliniai lakai, maga kera flex

Nagudraugas.lt pristato inovaciją nagų priežiūros srityje – MAGA Kera – Flex System yra daugiau nei tik spalvų gausybė! Tai moderni formulė, pagrįsta lankstumo koeficientu [N/m2], kuriame yra hidrolizuotų keratino dalelių. Šie geliniai lakai yra atsparūs mechaniniams pažeidimams, maksimalus ilgaamžiškumas, minimali alergijos rizika, patogus dengimas. Tai gelinių lakų serija sukurta tavo nagų saugumui ir patogumui!

Keratinas yra randamas odoje, plaukuose ir naguose ir jo funkcija yra apsauginė. Svarbu rinktis tokį keratiną, kuris yra išgautas be hidrolizės (tirpdant kietąsias gyvūnų dalis aukštoje temperatūros). Tokiu būdu išgautas keratinas praranda savo pradinę formą ir nesuteikia jokios naudos žmogaus organizmui.

MAGA geliniai lakai pagaminti galvojant apie gamtą ir žmogų. Šiuose produktuose esantis keratinas yra augalinės kilmės, tad jį galima drąsiai rinktis savo nagų grožio procedūroms. Taip gelinis lakavimas netaps žalingu mūsų organizmui.

Išbandykite pirmąją rinkoje, šiuolaikinę UV gelinio lako formulę, draugišką jūsų sveikatai! Keratinu praturtintas gelinis lakas su Kera – Flex System pasižymi itin modernia formule, pagrįsta lankstumo koeficientu [N/m2], kurioje panaudotas patentuotas komponentas, kuriame yra hidrolizuotų keratino dalelių.

MAGA Kera – Flex sistema yra:

Taupanti laiką;

Atspari mechaniniams pažeidimams;

Optimalios konsistencijos;

Puikios pigmentacijos (visiškas padengimas vos po 2 sluoksnių);

Maksimaliai patvari;

Sumažinto alerginio poveikio;

Maksimaliai sumažintas nemalonus kvapas;

Fitoflex linija – tai veganų geliniai lakai, kuriuose esantis fitokeratinas yra augalinis gyvūninio keratino atitikmuo, išgaunamas iš žaliųjų žirnelių! Jo struktūra labai panaši į natūraliai susidarančio nago plokštelės keratiną, dėl kurio jis kompensuoja bet kokį trūkumą, o gelinis manikiūras mažina nagų apkrovą.

Tad mylėkite savo nagus ir rūpinkitės jais kaip geriausiais draugais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.