Kodėl verta pasirinkti poligelio nagų priauginimo sistemą?

Nagų priauginimo priemonė poligelis (Polygel) turi puikią formulę (gelio lankstumo ir akrilo tvirtumo savybių derinys), kuri suteikia mums ne tik norimą formą ir ilgį, bet ir sustiprina, padeda išlyginti deformuotą nago plokštelę! PolyGel dabar yra prieinamas visiems, net pradedantiesiems. Modeliuoti galima tiesiogiai ant natūralios nago plokštelės, ant priauginimo formelių arba su tipsais. Nagudraugas.lt elektroninėje parduotuvėje yra platus PolyGel’ių pasirinkimas: bazinės, skaidrios, dalinai skaidrios spalvos, su blizgučiais, šviečiantys tamsoje, termo ir su “cat eye” efektais.

PolyGel savybės: 

 • Tiršta konsistencija, nuo nago plokštelės gelis nenuteka, leidžia formuoti visus nagus vienu metu;
 • Sudėtyje nėra monomerų, fotoiniciatorių ir hena, kas labiausiai sumažina odos sudirgimo riziką; 
 • Minimalus dulkių kiekis, nesusiformuoja skraidančios dulkės;
 • Bekvapis;
 • Nekaista;
 • Mechaniškai atsparus po polimerizacijos;

Padengimas: 

 • Paruoškite nago paviršių taip pat, kaip ir geliniam lakavimui. (Atstumkite ir pašalinkite odeles.Tiršta konsistencija, nuo nago plokštelės gelis nenuteka, leidžia formuoti visus nagus vienu metu;
 •  Lengvai pašiauškite nagą su nagų dilde-blokeliu. Nuriebalinkite nagą užtepdami nagų nuriebalinimo priemonę. Leiskite nudžiūti.
 • Užtepkite ploną sluoksnį gelinio lako pagrindo BASE COAT ant nago. Palaikykite po lempa.

Modeliavimas su priauginimo formelėmis:

Mentelės pagalba išspauskite pakankamai PolyGel’io ir užtepkite ant nago. Panardinkite teptuką į lipnumo nuėmimo skystį, šiek tiek nusausinkite servetėle ir tolygiai paskirstykite PolyGel’į, modeliuokite nago formą. Palaikykite po UV/LED lempa.

Modeliavimas su priauginimo tipsais:

Mentelės pagalba išspauskite pakankamai PolyGel’io ir užtepkite ant vidinės tipsų formelės pusės. Panardinkite teptuką į gelio formavimo skystį, šiek tiek nusausinkite servetėle ir tolygiai paskirstykite poligelį vidinėje formelės pusėje. Nedidelį PolyGel’io kieki uždėkite ant nago, sumodeliuotą nago formelę uždėkite ant paruošto nago, švelniai paspauskite. Palaikykite po lempa. Kruopščiai nuimkite nagų formą.

 • Patikrinkite ar poligelis visiškai sukietėjo. Jeigu ne, dar palaikykite po lempa.
 • Suteikite norimą nagų plokštelės formą. Padenkite nagą viršutiniu sluoksniu arba norimu ilgalaikiu geliniu nagų laku.

Polimerizavimas: Polimerizuojasi UV/LED – 60s., UV – 120 s. lempoje.

Nuėmimas: Tai pilnai nudildoma masė freza arba dilde (150 – 180 gritų). Palikite maždaug 10% apsauginės Polygel‘io masės ant nagų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Mūsų svetainė naudoja interneto naršyklės slapukus (angl. "cookies") Jūsų patogumui. Pagal ES įstatymą, privalome Jus apie tai informuoti.